Sprzedaż realizowana jest wyłącznie za naszym pośrednictwem.

Czarcie Kopyto produkowane jest wyłącznie na indywidualne zamówienie, produkcja nie ma charakteru masowego

Elementy wchodzące w skład dostawy

  • Stopa perkusyjna
  • case
  • smycz firmowa “Czarcie Kopyto” ze stalowym, hartowanym i chromowanym kluczem do strojenia
  • koszulka firmowa “Czarcie Kopyto”
  • klucze imbusowye do obsługi stopy – 3 sztuki
  • klucz do wymiany końcówek bijakowych
  • zapasowe sprężyny – 2 sztuki
  • zestaw rzepów samoprzylepnych
  • certyfikat

Płatność

Przyjmujemy płatności wyłącznie w walutach PLN, EUR oraz w USD, realizowane za pośrednictwem przelewu bankowego. Płatności dokonuje się parę dni przed wysyłką, po tym jak wyślemy dane do przelewu – nie pobieramy żadnych zaliczek. Wyjątkiem są zamówienia własnych grawerek – w tym przypadku , niezwłocznie po ustaleniu wszystkich szczegółów związanych z projektem i po otrzymaniu od nas potwierdzenia zamówienia wymagane jest dokonanie przedpłaty 50% całkowitych kosztów. Jeśli jesteś zainteresowany aktualnymi cenami naszych pedałów perkusyjnych prosimy o przesłanie zapytania na:

Wersje na indywidualne zamówienie

Istnieje możliwość zamówienia stóp perkusyjnych z własną grawerką na pedałach. Projekt powinien być przesłany w pliku wektorowym w jednym z następujących rozszerzeń: .dxf, .dwg lub .cdr (CorelDraw) oraz psd (Photoshop). Cena usługi zależy od tego jak skomplikowany jest projekt oraz w jakim rozszerzeniu zostanie do nas przesłany. Koszt wykonania grawerki każdorazowo ustalany jest indywidualnie, z plikami .dxf i .dwg mamy najmniej pracy i tym przypadku z reguły cena jest niższa. Realizujemy także projekty na bazie zdjęć, szkiców odręcznych itp. ale w tym przypadku należy się liczyć z wyższą ceną usługi. Minimalny koszt własnej grawerki to 150PLN. Na potrzeby wyceny można przesłać wyłącznie zdjęcia typu .jpg ale należy wtedy poinformować nas czy w ogóle będzie możliwość dostarczenia pliku wektorowego czy też nie . Jeśli chodzi o rozdzielczość zdjęć to na pewno powinno to być minimum ok. 1024×768. Stopy perkusyjne z pedałami bez grawerki są traktowane także jako niestandardowe i koszt ich wykonania wynosi 150 PLN dodatkowo.

Czas dostawy, koszty wysyłki i zwroty towaru

Standardowy czas realizacji zlecenia w tej chwili to około 2 miesiące. Na terenie Polski dostawa realizowana jest za pośrednictwem firm kurierskich a koszt usługi to 35 PLN. Nasze pedały są produkowane na specjalne zamówienie klienta i nie ma możliwości zwrotu zakupionego sprzętu.

Zamawianie sprzętu

Jeśli akceptujesz powyższe warunki w celu zamówienia sprzętu należy wysłać wypełniony formularz zamówienia , który można pobrać tutaj. Po otrzymaniu formularza przesyłamy potwierdzenie zamówienia.

Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania , prosimy o kontakt pod następujący adres email :